powrót do strony głównej

oferta

Jesteśmy w stanie pomóc w realizacji materiałów naukowych praktycznie z każdej dziedziny. Nasz zespół swoim wykształceniem i doświadczeniem obejmuje pełną listę nauk - od języka polskiego po informatykę. Przygotowujemy skutecznie każdy rodzaj materiałów - od podstawowego, czyli tekstu, aż po profesjonalne prezentacje multimedialne. W swoich szeregach mamy nawet artystów (ze wskazaniem na opartą o nowoczesne technologie cyfrowe sztukę audiowizualną). Nasze atuty to szybkość, zakres oferowanej wiedzy oraz skuteczność. Ta ostatnia wynika z wieloletniego doświadczenia w realizacji materiałów naukowych / dydaktycznych.

Jeśli masz problem z przygotowaniem pracy magisterskiej / licencjackiej / dyplomowej, to lepiej
trafić nie mogłeś. Pomożemy Ci osiągnąć założony cel z pominięciem problemów, które dopadają większość osób pozbawionych profesjonalnej pomocy. A taka pomoc wymaga nie tylko wiedzy,
ale także dużego doświadczenia. Dzięki nam drastycznie ograniczysz stracony czas i siły oraz zachowasz motywację do dalszego rozwoju. Jesteśmy właśnie po to, by pomóc Ci uniknąć
zbędnych problemów. Z nami zrealizujesz swoje cele szybciej i lepiej.

 


    Pomoc w tworzeniu prezentacji maturalnych...

Mamy szczególne doświadczenie w tworzeniu prezentacji maturalnych z języka polskiego. W naszym zespole są wyłącznie osoby kompetentne - absolwenci bądź studenci ostatnich lat uniwersytetu. Każdą pracę piszemy od podstaw, w pełni autorsko bądź zgodnie ze wskazówkami zleceniodawcy i na wysokim poziomie. Prace z j. polskiego w naszym zespole piszą trzy młode nauczycielki j. polskiego oraz dwie studentki piątego roku polonistyki. Przygotowywane przez nie materiały zawsze reprezentują bardzo wysoki poziom. Długość pracy zależy od zleceniodawcy. Piszemy w takich rozmiarach jakie są wymagane na maturę i jest to zazwyczaj około 5-7 stron, w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Termin realizacji zależy od osoby zlecającej pracę - zazwyczaj jest to od tygodnia do dwóch, ale w nagłych przypadkach możemy znacznie przyspieszyć proces pisania!

Praca dodatkowo zawiera plan prezentacji oraz bibliografię. Jeśli ktoś jest zainteresowany istnieje możliwość tworzenia multimedialnych prezentacji (DVD, CD, VIDEO CD, VHS, pokaz slajdów) przez profesjonalnego montażystę - pracownika telewizji. Tworzymy filmy, podkłady muzyczne, pokazy slajdów, przedstawienia dzieł sztuki itp.


POMOC - prace licencjackie, prace magisterskie - POMOC

-----------------------     Copyright 2005-2009  Prace11   All Rights Reserved.      -----------------------


Białowieża Hotel Spa Wesela Białystok Nakładki progowe Flagi reklamowe Odzież Pisanie prac anglistyka